Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı şeklinde beyaz eşyalar, kombi ve klima benzer biçimde özellikli cihazlar yapılarda en sık kullanılan önemli cihazlardandır. Belirttiğimiz bu cihazlar genellikle kullanılmaya başlandığı ilk zamanlarda kullanıcılarına asla bir mesele çıkarmazlar.
Vaillant Yetkili Servis

Vaillant Yetkili Servis

  Sadece belirli bir süre bu şekilde kullanıldıktan sonrasında farklı arızalar çıkarabilirler. Vaillant yetkili Servis mevzusu da tam bu esnada kullanıcıların ihtiyaç duyduğu durumlardan birini açıklar. Vaillant yetkili servis nedir sorusunun cevabı olarak ilgili cihazlarla ilgili tüm işlemlerin yapıldığı hizmet alanından bahsedebiliriz.

  Gerek beyaz eşyalar, gerekse kombi ve klima şeklinde cihazların tamamı için teknik servis konusu aynı önemi taşır. Çünkü elektronik olan bu cihazlara yapılacak olan en ufak hatalı bir işlemle cihazlarda geri dönüşü olmayan ve çok yüksek maliyetleri olan arızalara yol açılabilir. Bu nedenle tüm cihazlarda yaşanmış olan arızalar için mutlaka konusunda uzman olan deneyimli bir firmadan destek almak gerekir.

  Bu konuda destek almadan önce hizmet alınacak olan teknik servisin ne kadar güvenli olduğunu anlamanın en kolay yolu ise daha önce yapmış olduğu işler ve sektördeki yeridir. Böylece teknik servis firmalarının ne kadar güvenilebilir bulunduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Mevzusunda uzman olan teknik servisler, cihazların bakım, onarım ve montaj benzer biçimde birçok işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek cihazlarınızı sizlere çalışır bir halde teslim ederler. Günümüzde birçok birey, beyaz eşya, kombi veya klimalarıyla alakalı problem yaşadığı süre teknik servislere başvurmaktadır. Vaillant yetkili servislerimiz garanti süreci tamamlanmış olan ürünlerinize ilişkin uygun fiyattan hizmet almanıza yardımcı olabilmektedir.

   Arıza tespit, arıza onarım, arıza bakım veya parça değişimi şeklinde hizmetleri uygun fiyattan almak adına sitemizde yer edinen ilgili ilanlar vesilesiyle teknik servis hizmeti elde edebilirsiniz. Servis Hizmetlerimiz Vaillant yetkili servis hizmeti tüm yurdumuzda özel eğitimli Vaillant yetkili servis çalışanları ve teknikerler tarafınca verilmektedir. Vaillant yetkili servis sektörde bir ilke imza atıp kurmuş olduğu akıllı servis sistemleriyle her Vaillant yetkili  servis teknikerinde bulunan el bilgisayarları ve printerlar aracılığıyla servis teknikerlerinin tüketicilerin evlerinde ulaştıkları bilgileri yetkili merkezlere doğru bir şekilde ve anında ulaştırırlar. Vaillant yetkili Servis hizmeti almak için telefon numaralarımızdan Vaillant yetkili servisine ulaşabilirsiniz.

Yıllık Kombi Bakımı Esnasında yapılan İşlemler

• Cihazın su sızdırmazlığı denetim edilir.

• Cihazın tamamı kirlilik yönünden denetim edilir.

• Brülör ve yanma denetimi yapılır.

• Cihazın sıcak su ve ısıtma fonksiyonları kontrol edilir. (Üç Yollu vana kontrolü)

• Birinci ısı eşanjörü kontrolü yapılır.

• Gaz ayarları (Ön yanma ayarı, kısmi güç ve tam güç) kontrol eder.

• Genel elektronik aksamı denetim edilir.

• Güvenlik denetimleri yapılarak, Ateşleme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonu, baca çekişi ve baca sensörü fonksiyonu testleri (bacalı cihazlara) yapılır.

• Kaloriferlerin ve sıcak su hattında bulunan pislik tutucular temizlenir.

• Su şalteri filtresinin denetimi, filtre temizliği ve su debisi ayarları kontrol edilir

. • Turbo cihazlarda bulunan baca ringi temizlemesi yapılır.