Kombi klima parça değişimi ve bakım işleminde servis ücreti alınmaz garantili parça değişim işlemler vaillan servis tarafınsan yapılır. Ürünlerin sağlamlığı ve kalitesi ile bilinen vaillant marka üzerine 1999 yılından itibaren arızaya uğrayan vaillant cihazların onarımlarını aşağı eğlence vaillant servisi olarak sürdürüyoruz.
Vaillant Servis

Vaillant Servis

   En çok piyasa içinde bulunan kombileri ile malum vaillant kullanıcılarına muhteşem bir basit kullanım ile beraber sade her kesimden müşterinin rahatlıkla anlayabilmesi ve kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Olası bir hasarda vaillant servisini arıyabilir veya bakımı için vaillant servisimizi arayabilirisiniz.Çok farklı modellerle piyasa içinde bulunan vaillant kombi makineleri hemen hemen kullanım şekilleri aynı basitlikte denecek derecededir. Bayağı kullanımı olduğundan kaynaklı örneğin yaşlıların rahat kombi kullanımı ve kombi ayarlarını yapmaları sağlanır. Amacı müşteriye tam hitap etmesi için tasarlanan ve dizayn edilen vaillant kombilerin arızalanan bütün parçaları aşağı vaillant servisi tarafınca arızaya uğramış olduğunda kolaylıkla değişimi sağlanır.  

  Garantisi bir yıl süre ile verilip siz değerli ziyaretçilerimizin sağlam ve sağlıklı vaillant kombi kullanmanız sağlanır. Ustalaşmış vaillant servisi hızlı bir servis hizmeti verme ilkesine haiz olarak saha ekipleri sizleri soğuk kış günlerinde üşümemeniz için elinde gelen tüm kadrolarını mesaili bir çalışma sisteminde çalıştırmaktadır. Kombi bakım ile ilgili müşterilerimiz tam bilgiye haiz olmadıkları zaman vaillant servis şeflerimiz tarafından bizlere aktarılan bilgilerdir. Bizlerde daha az arıza meydana getiren bir vaillant kombi için sizlere vaillant servisi ekibi tarafından bir kaç bilgiler vermek istedik Kombiler mekanik ve ateşlemeli sistem olarak iki tür çalışma ilkesine sahiptirler.

   Ateşleme pilot çalışma sitemine haiz olan kombiler her yıl bakımları yapılarak kullanılmalıdır. Ateşin patlamalı olarak yanmasından kaynaklı olarak kombinin içindeki tozlar kombilerin her bölgesine yayılırlar. Yayılan tozlar ve pislikler vaillant servis kombi servisi tarafınca temizlenmez ise yedek parçalar arızalanır. Akım içinde toplam dokuz parça işlem yapılır. Meydana getirilen işlemler kombinin rahat çalışmasını sağlar. Bizler vaillant servisi kombi servisi senelik bir kes kombi bakımını yapmış oldurmanızı sizlere önermekteyiz.

  Vaillant Servisimiz bünyesinde özel servis olarak hizmet verdiği markaları sıralamak gerekirse listeleyelim arçelik, demirdöküm, vaillant, ariston, altus, bosch, protherm, nitron benzer biçimde tüm markalara hizmetimiz mevcuttur. Kombileriniz arızaya geçtiğinde hemen Vaillant servisinizi arayınız ki servisimizden sıra alıp en kısa zaman içinde vaillant servisinin gelmesini sağlayalım. Sistemimiz üzerinde müşterilerimizden gelen gerekli bildirişimlerde Türkiye genelinde hizmet veren kombi vaillant servisileri bilgilerinin sitemiz içinde yayınlanması taleplerini değerlendirip sitemizde yayına alacağız

  . Kategoriler halinde ve ilçe, semt, il olarak detaylı açıklaması yapılarak verilecek olan bilgiler her marka kombi ve benzeri natürel gaz yakan cihazlar içinde bilgiler verilecektir. Sitemizin alt kısmından markaların üzerine tıklayarak hangi marka kombi ürününüz var ise o marka kombi servisleri sizlere verilmektedir. Her geçen gün yeni servisleri sitemizin içine bilişim ekibimiz tarafınca işlenerek sizlerden gelen lüzumlu talepler değerlendirilir.