Kombi Bakım Servis Ağı Kombi üretim alanında gösterdiği öncülüğü yaygın servis ağı ile kombi bakımı alanında da göstermektedir. Kombi Türkiye çapında yaygın servis ağına haizdir.
Kombi Bakım Servisler Ücreti

Kombi Servisi

   Ülkemizde en çok kullanılan kombi markalarından biri olması bu sonucu doğurmuştur. Şirketinin satış sonrası hizmetlerde mükemmelliği hedeflemesi de kombi bakım hizmetlerinin gelişmesini elde etmiştır. Kombi ülkemiz çapında 1800’ün üzerinde servis elamanına sahiptir. Servis elemanları kombi bakım servisimizin devamlı yenilenen eğitimleri ile gelişen teknolojiye uyumlu halde tutulur.

   Devamlı yenilenen eğitimlerle günün koşullarına ayak uydurmak ve müşterinin isteklerini yerine getirmek fakatç edinilir. Kombi bakımı bu yüksek hizmet anlayışı çerçevesinde yapılmaktadır. Kombi Bakımı, kombi servisi ücretleri Kampanyamız Alan kişi memnuniyetini ön planda tutan servisleri kombi servisi ücretleri için de bu ilkede hareket etmiştir. Kombi bakım işlemlerini senelik bakım kampanyası çerçevesinde yaptırabilirsiniz.2016-2017 Kombi bakım kombi servisi ücretleri 80 TL ile 150 TL arasındadır.

   Bu cüzi miktar karşılığında kombinizin periyodik bakımını yapmış oldurabilir ve sorunsuz çalışmış olduğundan kararlı olabilirsiniz. Gaz Kaçaklarından Korunmak için Kombi Bakımını İhmal etmeyin bu nedenle komvi bakım servisini arayarak bakım yaptırmalısınız. Biliyorsunuz ki kombiler herhangi bir gaz sızıntısı durumunda ölümcül hale gelebilmektedir. Bundan dolayı özellikle yoğun kullanımının olduğu kış aylarından önce senelik kombi bakımınız yapmış oldurmanızı öneriyoruz. Kombi bakım kombi servisi ücretleri 80 TL ile 150 TL arasında çok uygun bir kombi servisi ücretleridir. Kombi bakımını ihmal etmeden kesinlikle yapmış oldurmalısınız. Böylece kombinizin iç aksamlarının ve dışının temizlenmesini de sağlarsınız. Kombi Bakımı nasıl Yapılır Kombi bakımı oldukca önemli bir iştir. Hem kombinizin ömrünü uzatır aynı zamanda kombinin sorunsuz şekilde çalışmasını sağlar.

Eğer bir sorun var ise bu sayede halledilerek daha büyük sorunların önüne geçilir.

Yılda en az bir defa kombi bakım servisini arayarak kombi işlemleri yapılmalıdır.

5 Kombi bakımında yapılması gerekenler şunlardır;

-Öncelikli olarak baca bağlantıları kontrol edilmelidir. Herhangi negatif bir vaziyet giderilmelidir.

-Manometre kullanılarak gaz kaçağının olup olmadığı kontrol edilmelidir. -cihazın elektrik bağlantıları denetim edilmeli ve ölçülmelidir.

-Kombi sisteminin su basıncı mutlaka kontrol edilmelidir. Eğer gerek görülürse döşemın havası alınmalıdır. -Fan ve baca davlumbazı havalandırma için oldukça önemlidir. Bu yerler kontrol edilerek temizlenmesi yapılmalıdır.

-Baca hava kanalları temizlenerek oluşabilecek sıkıntıların önüne geçilmelidir. -Kombinin genel parçalarının dış temizliği uygun bir şekilde yapılmalıdır.

-Kombi kapasite ayarları denetim edilerek sorun olup olmadığı belirlenmelidir.

-kombi  bakım servisi tesisat filtrelerinin temizleyerek yapılması zorunlu işleri yapar.

-Alt hidrolik grup denetim edilmelidir. Alt hidrolik grubun temizliği de yapılmalıdır.

-Kombinin hava dolaşımı pompasının çalışması denetim edilmeli ve daha sonra temizlenmelidir.

-Ana eşanjör kontrol edilerek temizliği sağlanmalıdır.

-Genleşme tankının hava basıncı kontrol edilip uygun durumda olduğu görülmelidir.

-Yoğuşma suyu drenaj hattı denetim edilerek sorunsuz olduğu belirlenmelidir.

-tesisatın su giriş basıncı kontrol edilmelidir.

-Kombi gaz basınç değerleri kontrol edilip değerlerinin ideal düzeylerde olup olmadığı belirlenmeli.

-Son olarak kombinin genel çalışması kontrol edilir ve kombi bakımı tamamlanır.

   Kombi Bakım ve kombi servisi ücretleri Kombi bakım servisi işlemlerini içeren periyodik bakımlar düzenli olarak yaptırılmalı. Kombi servisi ücretleri fazlaca makul düzeydedir. Kombi servis ücretleri cuzi bir miktar olduğu için bizleri arıyarak kombi bakımını yaptırarak kışa rahat girebilirsiniz. Eğer yoğun kullanım durumu var ise kış devri nihayetinde da kombi bakımınız yapmanız yerinde olacaktır. Tüm bu bakım işlemleri yaklaşık yarım saat- bir saat sürecektir. Kombi bakım kombi servisi ücretleri oldukça cüzi miktardadır. Bakım işlemlerini dikkatsizlik etmeniz ciddi sorunlara yol açabilir. Tertipli bakımı yapıldığı takdirde kombi uzun seneler sorunsuz olarak hizmet verir. Kombi bakım servisi elemanları gelişen teknoloji doğrultusunda kombi bakımını daha ileri seviyeler taşıyacaktır. Kombi bakımı kombi servisi ücretleri 80 TL – 150 TL içinde değişmekte olup fazlaca uygundur. Yoğun kullanım durumunda senede iki kez biri kışa girerken biri de yaza girerken kombi bakımı yaptırmanızı öneriyoruz. Türkiye çapına yayılmış servisleri en iyi hizmeti sunmak için kendini geliştirmeye devam etmektedir.