Kombi Bakımı Hizmetlerimiz

Kombi servisi

Kombi Bakımı

Kombi Montaj

Kombilerinizi aldıktan sonra yapmanız gereken en önemli şeylerden birisi de kombi montajını yapmaktadır. Kombi montajlarınızı kombi firmamız yapmaktadır.

Arıza tespit

Kombilerinizde bir sorun çıktığı zaman arıza tespitinin yapılması çok önemlidir yapılmadığı süreçlerde ortaya çok riskli durumlar çıkabilmekle beraber insan sağlığını kötü yönde etkileyebilmektedir. Kombi bakım firmamızı alarak arıza tespitinizi yaptırınız.

Periyodik bakım

Kombilerinizin yılda iki defa olmak üzere periyodik bakımlarının yapılması çok önemlidir. Periyodik bakım yapılmayan kombilerde performans düşmeleri ortaya çıkabilir. Bu durumlarla karşılaşmamak için kombi bakım firmamıza ulaşınız.

Radyatör petek temizliği

Kombilerin radyatör petek temizlikleri zor bir durumdur ve dikkatli bir şekilde yapılması gerekir kombi bakım firmamız bu temizliklerini dikkatli bir şekilde yapmaktadır.

Sıcak su kontrolü

Kombilerimizden genellikle sıcaklık için faydalanırız peki ya bu sıcaklığı sağlayan sıcak su kontrolleri ne sıklıkla yapılmalıdır. Nasıl yapılmalıdırlar? Sıcak su kontrolü ne derece önemlidir?kombi bakım firmamız tüm bu kontrolleri yapmaktadır.

Kalorifer kontrolü

Kaloriferlerimiz ısınmamız için önemli bir araçtır ve kalorifer kontrollerinin yıl içinde düzenli yapılması gerekir . firmamıza ulaşarak bu kontrolleri yaptırmalısınız.

Su sızdırmazlık kontrolü

Kombilerinizin su sızdırmazlık kontrolünü düzenli bir şekilde yaptırmanız gerekmektedir. Eğer kombiniz varsa bu kombinin düzenli bakıma ve kontrollere ihtiyacı vardır.

Tozlanma kontrolü

Kombiler bir süre kullanımdan sonra artık toz toplamaya başlarlar. Kombilerinizin tozlanma kontrollerini yaptırmazsanız bir süre sonra bu tozlar iyice birikerek cihazınızı çalışamaz duruma getirebilir.

Yanma odası kontrol

Kombilerde yanma odasının içinde Yoğuşma olayı gerçekleştiğinden yanma odasının malzemelerin korozyona ve aşınmaya dayanıklı olmaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı da yanma odası kontrolleri yapılması çok fazla önemlidir. Bu önemli kontrolleri kombi bakım firmamız yapmaktadır.

Elektrik bağlantı kontrol

Kombinizin eğer elektrik bağlantı kontrollerini yaptırmazsanız siz farkında olmadan elektrik bağlantısında kaçaklardan doğabilecek felaketler hayatınızın sonu olabilir. Bu sebeple kontrollerinizi kombi bakım firmamıza yaptırarak bu tehlikelerin önüne geçebilirsiniz.

Baca fan kontrol

Kombi çıkışlarında baca fan kontrolleri yapılarak kombiden çıkan havaların dış ortamlara atılması sağlanmalıdır bu kontrol yapılmadığı takdirde zararlı havalar bulunduğunuz ortama dolarak hayatınızı tehlikeye sokabilir. Baca kontrollerini firmamıza yaptırınız.

Genişleme tankı kontrol

Kombi bakım firmamız bu kontrolleri yapar. Kombinizin içinde yer değiştiren su ısındıkça genleşme dediğimiz hacimde de artışlar gerçekleşecektir. Bu artışın kombinizi tehlikeye atmaması için cihazlarınızın içinde veya arkasında genişleme tankları yer almaktadır. Bu genişleme tankı kontrolleri de düzenli bir şekilde yapılmalıdır.

Bar basınç kontrol

Kombilerinizin içindeki suyun basıncını göstermek için kombilerinizin üzerinde bu basınçları gösteren ibareler yer almaktadır. Eğer ki bu basınç kontrolleri yapılmasa suyun kombinizin içinde yaptığı basınçlar doğru olarak gösterilmeyecek ve bu da cihazınızın bozulmasına hatta patlamasına yol açabilir.

Dönüş hattı filtre temizliği

Kombinizin içinde suyun gidiş ve gelişini sağlayan hatlar bulunmaktadır. Bu gidiş ve dönüş hattı temizliğini kombi bakım firmamıza yaptırmak kombinizin sizlere daha iyi hizmet vermesini sağlayarak veriminde artma sağlayacaktır.

Baca Limit Sensörü Kontrolü

Kombilerin baca limitleri vardır ve bu baca limit Sensörü kontrolü birkaç ayda bir yapılmalıdır. Yapılmadıkları takdirde bu sensörler çalışmayarak aksiliklere yol açarlar. Bu aksiliklerin önüne geçmek için kombi bakım firmamıza kontrollerinizi yaptırınız.

Baca Çekiş Kontrol

Kombilerinizden havaların dış ortama atılması için baca çekişlerinin verimli derecede olması ve baca çekiş kontrollerinin yapılması gerekir yapılmadığındaysa sorunlara yol açar. Tüm bunları engellemek için kombi bakım firmamızla irtibata geçinz.

Yoğuşma Su Haznesi Kontrol

Yoğuşma su haznesinin kontrollerini yaptırmak için kombi bakım firmamızı arayarak detaylı bilgilere ulaşabilir ve bizlerden hizmet alabilirsiniz

Çamur Ayrıştırıcı Filtre Temizliği

Kombilerin içlerine sular girer ve ısınırlar fakat kombinizin içine giren su her zaman temiz olmamaktadır ve kombinizin içindeki çamur ayrıştırıcı filtre temizlikleri çok iyi yapılmalıdır. Kombi bakım firmamız bu temizlikleri çok iyi yapmaktadır.

Elektrik Tesisat Kurulumu

Kombinizin çalışması için elektriğe ihtiyacı vardır ve kombinize giden elektriğin elektrik tesisat kurulumu iyi bir şekilde yapılmalıdır. Firmamızı arayarak elektrik tesisat kurulumunuzu yaptırabilirsiniz.

Oda Termostat Kontrol

Termostatlar oda içindeki sıcaklığı kontrol altında tutmamızı sağlarlar ancak oda termostat kontrolleri yapılmazsa oda içi sıcaklık kontrolden çıkarak bizlere sıkıntılara yol açabilir. Bu sıkıntıları yaşamamak için kombi bakım servisimizin profesyonel elemanlarından yardım alınız.

Kurulum Bakım Süresi

Bizlere ulaştığınız takdirde sizlere 24 saat içinde hizmet verilecektir. Kurulumu ve bakımı iyi yapılan kombiler sizlere en iyi performansı sağlarlar. Kombi bakım elemanlarımız bu işlemleri çok kısa sürede yapmaktadır.

Yedek Parça

Sizlerin ihtiyaç duyacağı bir çok markalarda kombi bakım firmamızda  yedek parçamız bulunmaktadır.