Satın aldığınız klimanızı profesyonel teknik destek kadrosu ile en doğru nasıl konumlandırılacağını belirledikten sonra montajı işlemi tamamlanır.
Klima Bakımı Hizmetlerimiz

Klima Montaj

Satın aldığınız klimanızı profesyonel teknik destek  kadrosu ile en doğru nasıl konumlandırılacağını belirledikten sonra montajı işlemi tamamlanır. Bilindiği gibi montajı çok dikkat  ve hassasiyet gerektiren bir evrededir.

Arıza Tespit

Klimalarınıza düzenli olarak klima bakım ve arıza tespitleri yaptırarak oluşabilecek kazarlın önüne geçin. Unutmayın ki klima bakımları masraf değildir.

Periyodik Bakım

Periyodik  olarak klima bakımı yaptırmalısınız bu genelde her yıl olmaktadır. bakımı yapılan kombilerin daha verimli çalışmakla birlikte çok düşük miktarda elektrik tüketimi sağlamaktadır. Cebiniz ve sağlığınız için yılda en az iki defa bakımı yapılmalıdır. Klima bakımını kesinlikle ertelemeyiniz

Hava Filtresinin Bakımı

Klimalarınızın hava filtrelerinin bakımları kombi bakım servislerimiz tarafından yapılmaktadır ve kombi bakımlarında hava filtresinin bakımı çok önemlidir.

İç Ünite Serpantini İlaçlı Yıkama

Klimalarınızı firmamıza getirdiğinizde klima bakım ve iç ünite serpantinilerinin ilaçlı suyla yıkaması yapılarak temizliyoruz gerekli bakımları sizler için yapıyoruz .

Dış Ünite Serpantini İlaçlı Yıkama

Klimalarınızın dış ünitelerinin ilaçlı su ile yıkanıp temizlenmesi sizlere daha hijyenik bir klima sunar. Firmamız kombi bakım da olmak üzere temizleme işlemlerini de yapmaktadır.

Evaparatör ve kondaserin Yıkama

Evaparatör ve kondaserin Yıkama işlemleri kombi bakım firmamızın en çok karşılaştığı durumdur ki bu işlem çok da zor olmamakla birlikte kendiniz de bu temizleme işlemini yapabilirsiniz.

Drenaj Borusu Kontrol

Klima bakımlarınız ve drenaj borularının kontrolleri düzenli şekilde yapılmalıdır aksi takdirde bir çok olumsuzluk ortaya çıkacaktır ve sizleri uğraştıracaktır. Klima bakım firmamızdan destek alabilirsiniz.

Elektrik Aksamı Kontrol

Klimalarda elektrik aksamları olabilir ve bu kontrollerin yapılması gerekmektedir. Klima bakım firmamıza ulaşarak elektrik aksamı kontrolü hakkında 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Cihazın amper kontrol

Firmamız kombi bakım ve cihazınızın amper kontrollerini ve onarım hizmeti de yapmaktadır bizleri arayarak bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Klima Gazı Kontrol ve Dolum

Klima bakımlarını yaptırmadığınız taktirde  gazı bitebilir bu gibi  durumda soğutmayı veya ısıtmayı tam olarak gerçekleştiremez bu yüzden klima gazı kontrolunu yaptırmanızda fayda vardır.

Soket Bağlantılarının Kontrol

Klima bakım, klima soket bağlantılarının kontrolleri firmamız tarafından yapılmaktadır ve bu konuda firmamız en uzman firmalardan birisidir. Bizlere ulaşarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Fan kontrol

Klima içi fan kontrolleri  yapılarak klimalarınızdan daha fazla verim almanızı sağlayabiliriz.bunun için klima bakım firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

Elektrik Tesisat Kurulumu

Klimaların elektrik tesisatının dikkatli şekilde kurulması gerekmektedir.Klimalarınızı aldığınızda klima bakım firmamız sizin için elektrik tesisat kurulumunu yaparak sizlere yardımcı olmaktadır.

Elektronik Kart Tamiri

Klima cihazlarının beyni olarakta bilinen yedek parça bakımı  veya sıfır olarak değişimi için en doğru adres biziz.Yedek parça konusunda uzman teknisyenler ile hizmet sağlayıp yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmaktayız

Klima Parfümü

Klimanızdan çıkan kokunun ferah olmasını istiyorsanız klima parfümü ile odanızın kokusunu değiştirin ve ortamı ferahlatın.

Klima Bakım İlacı

Klimalarıdan çıkan bakteri toz gibi rahatsız edici koşulları ortadan kaldırmak için  klima bakım ilacı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Klima Ses Kontrol

Son zamanlarda klima servisi olarak sıklıkla rastladığımız ve giderek yaygınlaşan ses problemleri ortaya çıkmaya başlamış bulunmaktadır . Klima ses yapıyor ise muhtemelen klimanın iç ünite fan motoru aşınmış veya fan kanatçıkları zarar görmüş olabilir. Sorunun çözümünü ise firmamızı arayarak bizlerden teknik destek almanızı öneriyoruz.

Salon Tipi Klima

En Çok tercih edilen klima tipleirnden birisidir.Firmamız en iyi salon tipi klima bakım firmalarından birisi olarak sizlere hizmet sunar.

Kanal Tipi Klima

Eğer ev veya iş yerinizde kanal tipi bir klimanız varsa bu tarz klima bakımlarınızı firmamız gerçekleştirmektedir. Detaylı bilgi için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Çiller Tipi Klima

Genellikle iş yerlerinde kullanılan bu çiller tipi klima bakımları zor olmakla birlikte firmamız sizlere bu klima bakımlarını da yapmaktadır.

Klima Su Damlatıyor

Klima montajıdan sonra çalıştırılan cihaz soğuk konumda çalışırken alt taraftan bulunduğu ortama su damlatıyor ise büyük bir olasılıkla  montaj sırasında oluşan bir hatadan kaynaklı olabilir. Su terazisi yardımı ile cihazın düz olmasına önem vermelisiniz eğer buna dikkat etmesseniz bu gibi problemler çıkarta bilir. Cihaz montaj olduktan aradan yıllar geçtikten sonra yine su akıtıyor ise zaman içinde tıkanan dranaj hattının onarılması veya açılması gerekmektedir.

Klima Soğutma

Klima servisi olarak yılların verdiği tecrübe sayesinde hd klima, klima cihazlarında soğutma problemini ortadan kaldırarak bu sorunun birden  fazla olduğu için firmamızdan destek almanızı öneriyoruz.

Klima Sıcak Üfleme

Klima sıcak üflememe gibi bir sorununuz var ise firmamız tarafından uzman teknisyenlerimiz ile  klima cihazında neden sıcaklık olmadığını kısa  sürede çözerek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Klima cihazında gaz eksikliği meydana gelmiş olabilir.

Klima Arıza Kodları

Klimalarınız arızalandıkları zaman arıza kodları vermektedirler. Bu kodların ne anlama geldiklerini biliyorsanız klimanızın sorununu anlayabilirsiniz ama Eğer sizler bu klima arıza kodlarını bilmiyorsanız firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Klima Gaz Fiyatları

Klima gaz fiyatları klima markalarına göre değişiklik göstermektedir. Sizler firmamızı arayarak klima gaz fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Klima Nakil Montaj

Alacağınız klima nakil ve montajınızda sizlere bir çok kolaylık sağlamaktayız. Bizlerden yapacağınız alış verişinizde klima nakil montaj hizmetleri sizler için ücretsiz.